Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hodina duchů (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hodina duchů zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hodina duchů. Obrázek Hodina duchů je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodina duchů zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hodina duchů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodina duchů ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1169
1280x935
800x584
500x365
160x117

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 782 800 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Inky2010

Obrázek, klipart pojmenovaný Hodina duchů můžete sdílet s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Hodina duchů je v sekci Ilustrační obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Dům s fotovoltaikou ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gibon ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Světlezelená vajíčka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, Hodina duchů, download, vektorový obrázek, Hodina duchů, svg, vektor, ke stáhnutí, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, Halloween, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, openOffice, inkscape, Facebook, Adobe Illustrator, webové stránky, profil, office, referáty, památník, pozvánky, eshop, časopis, dokumenty, Instagram, plakáty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Kontejner zdarma, klipart Andílek ke stáhnutí nebo ilustrace Země ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?