Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hodina duchů, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hodina duchů zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hodina duchů. Kreslená ilustrace Hodina duchů je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hodina duchů? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodina duchů zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hodina duchů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodina duchů ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1169
1280x935
800x584
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 782 800 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hodina duchů je v kategorii Ilustrační obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální číslo 5 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Velikonoční zajíček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hrad ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Halloween, ilustrace, Hodina duchů, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, kliparty, free, grafika, Hodina duchů, vektor, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, Twitter, Instagram, blog, openOffice, Facebook, profilovka, články, Pinterest, plakáty, plakát, prezentace, pozvánky, webové stránky, seminární práce, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Stíhačka ke stáhnutí, klipart Mapa Norska zdarma nebo ilustrace Číňan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?