Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hodina duchů, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hodina duchů zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hodina duchů. Vektorová ilustrace Hodina duchů je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Hodina duchů v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodina duchů zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Hodina duchů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodina duchů ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1169
1280x935
800x584
500x365
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 782 800 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hodina duchů se nachází v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stoeurovka ke stažení Podívejte se i na klipart Půlnoc ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Slavík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, Hodina duchů, download, cliparts, Halloween, free, kliparty, ke stažení, klipart, svg, obrázek, Hodina duchů, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, webové stránky, office, kalendář, PowerPoint, Pinterest, inkscape, seminární práce, Instagram, Twitter, prezentace, Facebook, časopis, památník, avatar, word

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Delfíni ke stažení, ilustrace Mlok ke stáhnutí nebo vektor Kapradí zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?