Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vrtáky (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vrtáky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vrtáky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtáky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vrtáky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vrtáky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1290
1280x1032
800x645
500x403
160x129

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 195 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: solo

Líbí se vám klipart Vrtáky? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Vrtáky patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smrt ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá medaile ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Tráva ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Nástroje, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, svg, grafika, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, Vrtáky, Vrtáky

Doporučené použití klipartu: inkscape, etikety, openOffice, Facebook, corelDraw, textové dokumenty, pozvánky, prezentace, plakát, eshop, webové stránky, Adobe Illustrator, škola, dokumenty, video, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zlaté číslo 0 ke stažení, vektor Kreslený pes ke stažení nebo obrázek Rybářská loď ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.