Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zákaz zbraní, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz zbraní zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zákaz zbraní. Kreslená ilustrace Zákaz zbraní je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Zákaz zbraní v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz zbraní zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Zákaz zbraní ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz zbraní ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 085 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j_iglar

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zákaz zbraní se nachází v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dýně ke stažení Podívejte se i na klipart JAR ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek GPS Navigace zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Symboly, cliparts, obrázek, ilustrace, download, Zákaz zbraní, free, Zákaz zbraní

Doporučené použití klipartu: word, dokument, pozvánky, webové stránky, corelDraw, profil, časopis, referáty, office, Facebook, dokumenty, PowerPoint, seminární práce, škola, prezentace, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Květy ke stažení, ilustrace Malé písmeno M ke stáhnutí nebo vektor Vánoční perníčky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.