Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Rambutan (Ovoce) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rambutan zadarmo ke stažení

Rambutan je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Rambutan je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rambutan zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rambutan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rambutan ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 299 416 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: ycteo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Rambutan s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Rambutan je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Rak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dvouseteurovka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Jupiter ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rambutan, grafika, obrázek, svg, cliparts, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, klipart, Rambutan, ke stažení, Ovoce, free, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, diář, pozvánky, vizitky, prezentace, vstupenky, fotokniha, letáky, prospekty, magazín, Zoner Callisto, web, PowerPoint, avatar, kalendář, video, oznámení

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Kennedy ke stáhnutí, vektor DOT zdarma nebo ilustrace Mapa Ukrajiny zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.