Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rambutan (Ovoce) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rambutan zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Rambutan. Vektorová ilustrace Rambutan je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Rambutan lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rambutan zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rambutan ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rambutan ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 299 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: ycteo

Zaujal vás náš klipart Rambutan? Potom se podělte s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Rambutan patří do sekce Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Slovenska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Achát ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Pejsánek ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, Ovoce, svg, klipart, kliparty, download, cliparts, obrázek, Rambutan, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, kalendář, seminární práce, wordpress, Pinterest, textové dokumenty, články, webové stránky, web, pozvánky, časopis, škola, PowerPoint, dokument, fotokniha, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Růžička ke stažení, obrázek Valentýnské přání ke stažení nebo vektor Pentelka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.