Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Rambutan (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rambutan zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Rambutan. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Rambutan nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Zamlouvá se vám obrázek Rambutan? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rambutan zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rambutan ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rambutan ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 299 416 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ycteo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Rambutan s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Rambutan patří do kategorie Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tmavé pivko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sklad zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zamračený smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, klipart, vektor, ilustrace, cliparts, ke stažení, Ovoce, download, Rambutan, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: corelDraw, kalendář, profil, plakát, památník, seminární práce, textové dokumenty, video, office, Twitter, dokumenty, články, plakáty, fotokniha, časopis, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Varan ke stáhnutí, ilustrace Zákaz pití alkoholu zdarma nebo klipart Jelly Beans zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.