Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Modrá sešívačka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá sešívačka zdarma ke stažení

Modrá sešívačka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Modrá sešívačka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá sešívačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrá sešívačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá sešívačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x800
1280x640
800x400
500x250
160x80

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 439 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Modrá sešívačka je v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pythagoras zdarma Podívejte se i na ilustrace Hospoda ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Surinam ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Nástroje, Modrá sešívačka, zdarma, vektor, svg, kliparty, vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, klipart, cliparts, Modrá sešívačka, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, blog, Facebook, články, kalendář, PowerPoint, office, corelDraw, Adobe Illustrator , časopis, word, profil, plakáty, inkscape, dokument, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Karty srdce zdarma, vektor Fretka ke stažení nebo obrázek Rudý kříž ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.