Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrá sešívačka (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá sešívačka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Modrá sešívačka. Vektorová ilustrace Modrá sešívačka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá sešívačka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrá sešívačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá sešívačka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x800
1280x640
800x400
500x250
160x80

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 439 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Modrá sešívačka s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Modrá sešívačka patří do sekce Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dívka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bonboniéra ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Vánoční scenérie ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, cliparts, obrázek, free, ke stažení, Modrá sešívačka, vektor, Nástroje, zdarma, klipart, svg, ke stáhnutí, download, Modrá sešívačka

Doporučené použití klipartu: office, webové stránky, profil, pozvánky, openOffice, PowerPoint, wordpress, corelDraw, profilovka, blog, dokument, plakát, avatar, památník, kalendář, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kokos ke stažení, ilustrace APK ke stažení nebo klipart Hnědé vejce ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.