Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Oranžový stromek (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Oranžový stromek zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Oranžový stromek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Oranžový stromek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Oranžový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 092 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: fcocfg

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Oranžový stromek s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Oranžový stromek se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dracena refexa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Portugalsko ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Hotel ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, ilustrační obrázek, Oranžový stromek, Oranžový stromek, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, vektor, cliparts, Vánoce, zdarma, grafika, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diář, textové dokumenty, avatar, profilovka, seminární práce, bakalářská práce, brožury, pozvánky, blog, fotokniha, dokumenty, fotografie, vstupenky, Pinterest, Facebook, plakát, plakáty

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Loutna ke stažení, klipart Tmavozelená vlajka zdarma nebo vektorový obrázek Mapa Íránu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.