Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené R (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené R zdarma ke stažení

Červené R je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Červené R je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené R zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené R ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené R ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 954 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Červené R s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Červené R patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černá ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Junonia coenia zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Červená píšťalka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, Červené R, vektor, Červené R, ke stáhnutí, obrázek, Symboly, download, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: časopis, inkscape, památník, fotokniha, kalendář, dokument, Instagram, textové dokumenty, Twitter, škola, corelDraw, plakáty, etikety, plakát, video, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor HTML formát ke stáhnutí, ilustrace Malé písmeno E zdarma nebo klipart Závaží 10 kg zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.