Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Růžička (Láska) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžička k bezplatnému stažení

Růžička je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Růžička je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Růžička? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžička zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžička ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžička ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 129 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Růžička s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Růžička se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Michael Jackson ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jin a Jang zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Baseballistka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, Láska, ke stažení, kliparty, ilustrace, zdarma, svg, free, klipart, obrázek, Růžička, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, tiskoviny, referáty, web, deníček, logo, fotokniha, brožury, Zoner Callisto, office, katalog, časopis, profilovka, bakalářská práce, diplomová práce, etikety, eshop

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Smajlík ke stáhnutí, vektorový obrázek Kudlanka ke stažení nebo vektorový klipart Srdce z kláves zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.