Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžička (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Růžička. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Růžička. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžička zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžička ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 129 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Růžička) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Růžička je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Lidé ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zavírací špendlíky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Dudy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, grafika, free, Růžička, ilustrační obrázek, Láska, ke stáhnutí, Růžička, ke stažení, kliparty, download, zdarma, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, seminární práce, diář, corelDraw, pozvánky, kalendář, Instagram, prezentace, etikety, památník, Twitter, inkscape, plakáty, word, články, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Srdce z abecedy zdarma, obrázek Vozíček ke stáhnutí nebo vektor Vědecká kalkulačka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.