Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Růžička (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžička zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Růžička. Obrázek Růžička je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Růžička? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžička zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Růžička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžička ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 129 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Růžička? Pak se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Růžička je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Ženské emoce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CD disk ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Itálie ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Láska, ilustrace, kliparty, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, svg, obrázek, ilustrační obrázek, Růžička, cliparts, ke stažení, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: eshop, diář, prezentace, profil, office, památník, corelDraw, referáty, fotokniha, plakáty, openOffice, inkscape, seminární práce, PowerPoint, etikety, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Náramkové hodinky ke stažení, vektorový klipart Znak váhy ke stažení nebo obrázek, klipart Trumpeta ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.