Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžička, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Růžička zdarma ke stažení

Růžička je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Růžička ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Růžička v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžička zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžička ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1430x1600
1144x1280
715x800
447x500
143x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 129 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růžička patří do sekce Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Turecka zdarma Podívejte se i na klipart Myš ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Indie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, free, Růžička, vektor, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, kliparty, grafika, ke stáhnutí, download, Láska, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, avatar, Twitter, plakát, časopis, Pinterest, corelDraw, škola, pozvánky, fotokniha, office, PowerPoint, word, referáty, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Neuron zdarma, ilustrace Mechanik ke stažení nebo vektor Marihuana zakázána ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.