Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční strom 2, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční strom 2 zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční strom 2. Vektorová ilustrace Vánoční strom 2 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom 2 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční strom 2 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom 2 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1412x1600
1129x1280
705x800
440x500
141x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 856 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Spike / Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční strom 2 je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Soudce zdarma Podívejte se i na ilustrace Diazepam ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční přáníčko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, klipart, ilustrační obrázek, Vánoční strom 2, ke stažení, vektorový obrázek, svg, vektor, grafika, cliparts, download, ilustrace, Vánoční strom 2, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: webové stránky, fotokniha, pozvánky, plakát, škola, web, seminární práce, dokumenty, památník, Instagram, profil, Adobe Illustrator , corelDraw, Pinterest, textové dokumenty, referáty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Citron zdarma, vektor Dortík ke stažení nebo obrázek Buben ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.