Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční strom 2 (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční strom 2 zdarma ke stažení

Vánoční strom 2 je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Vánoční strom 2 je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom 2 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční strom 2 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom 2 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1412x1600
1129x1280
705x800
440x500
141x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 856 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Aaron Spike / Anonymous

Sdílejte klipart nazvaný Vánoční strom 2 s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Vánoční strom 2 se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bongo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rozbitá televize zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart LGBT ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Vánoce, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, svg, cliparts, Vánoční strom 2, vektor, zdarma, free, ilustrační obrázek, ke stažení, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, profilovka, office, eshop, web, referáty, PowerPoint, prezentace, fotokniha, památník, video, openOffice, etikety, časopis, wordpress, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Mořská sasanka ke stáhnutí, vektorový obrázek WMA zdarma nebo vektorový obrázek Čáp zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.