Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční strom 2, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční strom 2 zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční strom 2. Vektorová ilustrace Vánoční strom 2 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom 2 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční strom 2 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom 2 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1412x1600
1129x1280
705x800
440x500
141x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 856 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Spike / Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční strom 2 patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace CD složka zdarma Podívejte se i na klipart Komory ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vodní mlýn ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Vánoční strom 2, free, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, ke stažení, klipart, download, obrázek, Vánoční strom 2, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , články, kalendář, plakáty, avatar, pozvánky, prezentace, office, památník, web, seminární práce, škola, fotokniha, Instagram, inkscape, openOffice

Mezi hezké kresby patří i klipart Broskev zdarma, ilustrace Garáž ke stažení nebo vektor Kráva ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.