Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa Egypta, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Egypta zdarma ke stažení

Mapa Egypta je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Mapa Egypta je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Egypta zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Egypta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Egypta ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1424
1280x1139
800x712
500x445
160x142

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 635 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa Egypta je v kategorii Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dharmačakra ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Studentka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jednoduchý sněhulák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, Mapy, grafika, vektor, svg, cliparts, download, Mapa Egypta, free, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: památník, office, fotokniha, Facebook, referáty, textové dokumenty, PowerPoint, corelDraw, dokumenty, Adobe Illustrator , prezentace, inkscape, plakát, plakáty, avatar, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Sportovní auto ke stáhnutí, vektor ODP soubor zdarma nebo obrázek PPAM ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.