Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gepard, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Gepard zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Gepard. Klipart Gepard je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gepard zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gepard ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gepard ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

998x1600
798x1280
499x800
312x500
100x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 874 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cirenovy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gepard je v kategorii Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Barevná vejce zdarma Podívejte se i na obrázek Kolečko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Visačka na dárky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, download, ilustrace, Gepard, ke stažení, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, Gepard, kliparty, klipart, grafika, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, prezentace, seminární práce, inkscape, profilovka, plakát, Pinterest, web, PowerPoint, webové stránky, Adobe Illustrator , plakáty, profil, kalendář, word

Mezi hezké kresby patří i obrázek Web kamera zdarma, klipart Bangladéš ke stažení nebo ilustrace Hlasitost ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.