Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ozdoba s vločkou (Vánoce) ke stažení

Obrázek, klipart Ozdoba s vločkou ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ozdoba s vločkou. Klipart Ozdoba s vločkou je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba s vločkou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ozdoba s vločkou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba s vločkou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 899 487 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Obrázek, klipart pojmenovaný Ozdoba s vločkou můžete sdílet s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Ozdoba s vločkou je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Tower Bridge ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Angkor Vat ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Energy drink zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Ozdoba s vločkou, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, Vánoce, obrázek, Ozdoba s vločkou, grafika, ilustrační obrázek, cliparts, ke stažení, free, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: plakáty, prezentace, deníček, Facebook, diář, vstupenky, eshop, katalog, profil, logo, etikety, tiskoviny, letáky, magazín, Zoner Callisto, blog, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Alexander Graham Bell zdarma, vektorový obrázek XLSX ke stažení nebo obrázek, klipart Loď ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.