Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ozdoba s vločkou, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoba s vločkou zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Ozdoba s vločkou. Kreslená ilustrace Ozdoba s vločkou je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ozdoba s vločkou lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba s vločkou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ozdoba s vločkou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba s vločkou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 899 487 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ozdoba s vločkou je v sekci Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lýkohub ke stažení Podívejte se i na obrázek Anemometr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Znamení blíženci zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, free, svg, Ozdoba s vločkou, kliparty, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, Instagram, časopis, textové dokumenty, Twitter, corelDraw, škola, avatar, blog, dokument, Adobe Illustrator , plakát, word, památník, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Ještěrka ke stažení, klipart Znak býk ke stáhnutí nebo ilustrace Třešeň zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.