Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ozdoba s vločkou, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoba s vločkou zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Ozdoba s vločkou. Kreslená ilustrace Ozdoba s vločkou je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ozdoba s vločkou lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba s vločkou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ozdoba s vločkou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba s vločkou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 899 487 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ozdoba s vločkou je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Celopéro zdarma Podívejte se i na obrázek Záchranka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Ženich a nevěsta ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ozdoba s vločkou, ke stáhnutí, ke stažení, Ozdoba s vločkou, Vánoce, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, zdarma, svg, obrázek, free, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: kalendář, webové stránky, web, PowerPoint, plakát, Instagram, Facebook, seminární práce, památník, referáty, blog, pozvánky, textové dokumenty, profilovka, fotokniha, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Elfka zdarma, klipart Studna ke stažení nebo ilustrace Bambus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.