Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ozdoba s vločkou (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ozdoba s vločkou zdarma ke stažení

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Ozdoba s vločkou. Vektorový obrázek Ozdoba s vločkou je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba s vločkou zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Ozdoba s vločkou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ozdoba s vločkou ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1060x1280
663x800
414x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 899 487 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Ozdoba s vločkou s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Ozdoba s vločkou je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Čedar ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pulsní oxymetr ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Koblihy ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, klipart, Ozdoba s vločkou, kliparty, ilustrace, download, obrázek, grafika, zdarma, Vánoce, free, ke stažení, ilustrační obrázek, Ozdoba s vločkou

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, vstupenky, corelDraw, seminární práce, textové dokumenty, profil, word, web, Twitter, plakát, prospekty, prezentace, etikety, webové stránky, škola, openOffice

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Sporák ke stažení, vektorový obrázek XLSX ke stažení nebo vektor Ryba klaun ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty najdete také tam.