Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart TEX soubor, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart TEX soubor zdarma ke stažení

TEX soubor je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek TEX soubor je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart TEX soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek TEX soubor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart TEX soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
118x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 544 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart TEX soubor je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Metan ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Xylofon zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Ambulance ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, cliparts, TEX soubor, download, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Symboly, ke stažení, zdarma, klipart, vektor, TEX soubor, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, PowerPoint, profilovka, word, škola, prezentace, plakát, inkscape, Adobe Illustrator , dokumenty, pozvánky, časopis, profil, památník, Instagram, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Korzet ke stáhnutí, vektor Flétna zdarma nebo obrázek Důchodce ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.