Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Palice (Nástroje) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Palice zdarma ke stažení

Palice je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palice zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Palice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palice ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

822x1600
657x1280
411x800
257x500
82x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 485 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: geraintluff

Líbí se vám klipart Palice? Pak se podělte s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Palice je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Labuť ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lampion zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Maminka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Palice, svg, Palice, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, obrázek, grafika, free, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, download, kliparty, Nástroje

Doporučené použití klipartu: corelDraw, eshop, památník, Twitter, wordpress, Instagram, škola, fotokniha, dokumenty, plakáty, Adobe Illustrator, Pinterest, openOffice, diář, web, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Slunečno ke stáhnutí, vektorový klipart Černý pěšec zdarma nebo obrázek, klipart POT zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.