Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Palice (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Palice zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Palice. Obrázek Palice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palice zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Palice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Palice ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

822x1600
657x1280
411x800
257x500
82x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 485 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: geraintluff

Líbí se vám klipart Palice? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Palice je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Ludwig van Beethoven ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dwight Eisenhower ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Kafíčko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Palice, ilustrace, download, Nástroje, Palice, cliparts, klipart, free, zdarma, grafika, kliparty, vektor, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, Instagram, seminární práce, textové dokumenty, Adobe Illustrator, wordpress, video, diář, web, eshop, etikety, Facebook, webové stránky, dokumenty, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Modrý auto ke stažení, vektorový klipart Kadibudka ke stažení nebo obrázek, klipart Oranžový květ ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.