Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční ozdoby, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční ozdoby zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Vánoční ozdoby. Kreslená ilustrace Vánoční ozdoby je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Vánoční ozdoby v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoby zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční ozdoby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoby ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 108 970 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jarda

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční ozdoby patří do sekce Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Policejní auto zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční hvězda ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Vánoční perníčky ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, svg, download, Vánoční ozdoby, ke stáhnutí, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, klipart, Vánoční ozdoby, vektor, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, prezentace, textové dokumenty, web, dokument, Adobe Illustrator , Twitter, inkscape, plakát, články, webové stránky, plakáty, avatar, pozvánky, blog, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Excel zdarma, obrázek Mapa Zambie ke stažení nebo klipart Mapa Dánska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.