Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční ozdoby (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční ozdoby zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Vánoční ozdoby. Vektorová ilustrace Vánoční ozdoby je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoby zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční ozdoby ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoby ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 108 970 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jarda

Sdílejte obrázek, klipart Vánoční ozdoby s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Vánoční ozdoby je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Rudl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Messerschmitt Bf 109 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Halloweenská kočka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, obrázek, ke stažení, cliparts, Vánoční ozdoby, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, free, ke stáhnutí, Vánoce, ilustrace, Vánoční ozdoby, grafika

Doporučené použití klipartu: fotokniha, prezentace, seminární práce, Facebook, deníček, PowerPoint, články, brožury, profil, corelDraw, etikety, blog, eshop, profilovka, dokument, referáty, magazín

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Guinea ke stáhnutí, vektorový obrázek SWF formát zdarma nebo obrázek, klipart Vánoční ozdoby zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.