Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Odšťavňovač (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Odšťavňovač zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Odšťavňovač. Kreslená ilustrace Odšťavňovač je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Odšťavňovač? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Odšťavňovač zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Odšťavňovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Odšťavňovač ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x996
1280x797
800x498
500x311
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 200 252 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Odšťavňovač? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Odšťavňovač je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Taxi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špendlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Zahradnice s růžemi zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Odšťavňovač, vektorový obrázek, kliparty, vektor, ke stáhnutí, ilustrace, free, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, cliparts, Odšťavňovač, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: kalendář, eshop, památník, seminární práce, word, inkscape, plakát, Pinterest, dokument, blog, prezentace, dokumenty, PowerPoint, časopis, Adobe Illustrator, office

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Bizon zdarma, vektorový klipart Pětieurovka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Zlaté číslo 3 ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.