Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dopravní kužel (Symboly) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Dopravní kužel ke stažení zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Dopravní kužel. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dopravní kužel nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dopravní kužel lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní kužel zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dopravní kužel ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dopravní kužel ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 922 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rg1024

Tento obrázek s názvem (Dopravní kužel) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Dopravní kužel je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Fraktálový stromeček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Záchranka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Velikonoční přáníčko ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektor, Dopravní kužel, Dopravní kužel, kliparty, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: oznámení, časopis, referáty, fotografie, pozvánky, video, Pinterest, textové dokumenty, manuály, Zoner Callisto, plakáty, prospekty, články, koláž, profilovka, diář, katalog

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Číňanka ke stažení, ilustrace Republika Kongo ke stažení nebo ilustrace Uganda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.