Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelené srdce, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelené srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zelené srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelené srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelené srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x770
500x481
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 059 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelené srdce je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart M4C ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lego panáček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vodováha ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, free, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, Zelené srdce, klipart, Láska, ke stáhnutí, svg, cliparts, vektor, download, Zelené srdce

Doporučené použití klipartu: profilovka, web, Twitter, avatar, PowerPoint, plakáty, seminární práce, dokument, office, památník, články, profil, openOffice, kalendář, fotokniha, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mojito ke stáhnutí, klipart Nigérie zdarma nebo ilustrace Pěšec ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.