Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelené srdce, Láska pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zelené srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zelené srdce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelené srdce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelené srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x770
500x481
160x154

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 059 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelené srdce se nachází v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tahací harmonika ke stažení Podívejte se i na vektor Velikonoce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Muktada Sadr zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelené srdce, kliparty, svg, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, Zelené srdce, free, klipart, download, zdarma, Láska, vektor, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, word, Adobe Illustrator , dokument, pozvánky, blog, referáty, seminární práce, textové dokumenty, Twitter, Pinterest, památník, webové stránky, kalendář, Instagram, avatar

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Mapa Ekvádoru ke stažení, obrázek Espresso ke stáhnutí nebo klipart Otázka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.