Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zelené srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelené srdce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zelené srdce. Klipart Zelené srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelené srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x770
500x481
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 059 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zelené srdce s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Zelené srdce je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Abstraktní květ ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jablíčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Varan ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, grafika, obrázek, vektor, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Zelené srdce, cliparts, svg, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: plakát, web, referáty, diář, seminární práce, textové dokumenty, dokumenty, webové stránky, corelDraw, etikety, office, profilovka, Pinterest, profil, pozvánky, openOffice

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Labuť ke stažení, klipart Sekačka ke stažení nebo ilustrace Valentýnské psaní ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.