Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Zelené srdce (Láska) do školních projektů zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelené srdce zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zelené srdce. Vektorový obrázek Zelené srdce jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zelené srdce? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelené srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelené srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1541
1280x1233
800x770
500x481
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 22 059 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Zelené srdce) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Zelené srdce se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Stopka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chléb ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mořská sasanka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Zelené srdce, vektor, ilustrace, Láska, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, klipart, svg, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: koláž, wordpress, eshop, letáky, PowerPoint, vizitky, prezentace, bakalářská práce, fotokniha, corelDraw, deníček, video, magazín, vstupenky, dokument, oznámení, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Peugeot ke stažení, vektorový obrázek Šimpanz ke stažení nebo vektorový klipart Kormidlo ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.