Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rudá ozdoba, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rudá ozdoba zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Rudá ozdoba. Klipart Rudá ozdoba je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rudá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Rudá ozdoba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rudá ozdoba ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1488x1600
1191x1280
744x800
465x500
149x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 814 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nadiesabe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Rudá ozdoba je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Králíčci ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Těhotenství zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Šašek ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, obrázek, grafika, download, vektorový obrázek, Rudá ozdoba, svg, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, seminární práce, Twitter, dokumenty, office, pozvánky, profilovka, webové stránky, web, Instagram, textové dokumenty, fotokniha, plakáty, Pinterest, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zářivka ke stáhnutí, vektor Malpa zdarma nebo obrázek Krab ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.