Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Směrová růžice (Mapy) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Směrová růžice k bezplatnému stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Směrová růžice. Doporučujeme stahovat obrázek Směrová růžice ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Směrová růžice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 770 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Anonymous

Sdílejte obrázek, klipart Směrová růžice s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek Směrová růžice patří do sekce Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lopatkovec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jack Sparrow zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Stíhačka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ilustrace, vektorový obrázek, Mapy, kliparty, ke stažení, vektor, free, Směrová růžice, cliparts, klipart, Směrová růžice, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: koláž, prezentace, avatar, tiskoviny, etikety, office, blog, profilovka, logo, kalendář, památník, diář, bakalářská práce, Adobe Illustrator, Instagram, články, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Jablíčko ke stáhnutí, vektorový klipart Pejsek ke stáhnutí nebo obrázek Srdce v srdci zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?