Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Směrová růžice, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Směrová růžice zdarma ke stažení

Směrová růžice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Směrová růžice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Směrová růžice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Směrová růžice se nachází v sekci Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Znak váhy ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Ježek zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek SWF formát ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, obrázek, Směrová růžice, ilustrace, Mapy, grafika, ke stažení, svg, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, Směrová růžice, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, dokumenty, avatar, openOffice, kalendář, profilovka, Facebook, referáty, web, plakáty, Adobe Illustrator , office, blog, profil, památník, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Estonsko ke stáhnutí, ilustrace Had zdarma nebo vektor Kádinka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?