Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Směrová růžice, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Směrová růžice zdarma ke stažení

Směrová růžice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Směrová růžice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Směrová růžice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Směrová růžice se nachází v kategorii Obrázky, kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vlašské ořechy ke stažení Podívejte se i na vektor Pacient ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lidé zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, svg, free, Směrová růžice, kliparty, vektorový obrázek, Směrová růžice, Mapy, obrázek, zdarma, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotokniha, seminární práce, Instagram, škola, Twitter, referáty, pozvánky, web, Adobe Illustrator , avatar, plakáty, plakát, word, profil, textové dokumenty, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Karl Marx ke stažení, obrázek Vražda ke stáhnutí nebo klipart Rychlé občerstvení zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?