Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Směrová růžice, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Směrová růžice zdarma ke stažení

Směrová růžice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Směrová růžice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Směrová růžice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Směrová růžice je v sekci Ilustrační obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor bunsenův kahan ke stažení Podívejte se i na ilustrace Chobotnice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Litvy zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, vektor, Směrová růžice, obrázek, klipart, Směrová růžice, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, inkscape, office, plakáty, word, webové stránky, corelDraw, PowerPoint, časopis, škola, kalendář, openOffice, fotokniha, plakát, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Stehlík ke stažení, vektor CD ke stáhnutí nebo obrázek Tužka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?