Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Směrová růžice, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Směrová růžice zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Směrová růžice. Stahujte klipart Směrová růžice v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Směrová růžice? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Směrová růžice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 770 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Směrová růžice je v kategorii Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pankáč ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Závaží 1 kg zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Nástroje ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, free, vektorový obrázek, vektor, cliparts, ke stáhnutí, Mapy, ilustrační obrázek, obrázek, svg, kliparty, Směrová růžice, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, plakáty, profilovka, avatar, profil, Pinterest, corelDraw, prezentace, webové stránky, PowerPoint, Facebook, časopis, škola, pozvánky, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Harmonika ke stáhnutí, klipart Jabko zdarma nebo ilustrace Violoncellistka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?