Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Směrová růžice (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Směrová růžice zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Směrová růžice. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Směrová růžice ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Směrová růžice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Směrová růžice ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1538
1280x1231
800x769
500x481
160x154

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 770 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Anonymous

Tento obrázek s názvem (Směrová růžice) můžete sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Směrová růžice je v sekci Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Salát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novoročenka 2022 ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Puntíkovaná mašle ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Směrová růžice, klipart, vektorový obrázek, vektor, download, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, Mapy, Směrová růžice, free

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, dokumenty, video, webové stránky, vstupenky, magazín, tiskoviny, profilovka, blog, diář, seminární práce, eshop, etikety, manuály, pozvánky, vizitky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kopírovací stroj ke stažení, vektorový klipart Pejsek ke stáhnutí nebo ilustrace Uran ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?