Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smartphone (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smartphone zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Smartphone. Obrázek Smartphone je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smartphone zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smartphone ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smartphone ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

875x1600
700x1280
437x800
274x500
87x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 341 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Exocet

Líbí se vám klipart Smartphone? Pak se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Smartphone se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kašna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Paraguay ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Štít lásky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Přístroje, svg, ilustrační obrázek, download, zdarma, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, grafika, free, cliparts, Smartphone

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, webové stránky, Twitter, plakát, avatar, Pinterest, škola, dokument, openOffice, wordpress, blog, diář, etikety, eshop, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Valentina Těreškovová ke stažení, vektorový obrázek Tmavozelená mašle ke stažení nebo vektorový obrázek Skleněné květiny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.