Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Smartphone (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smartphone zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Smartphone. Pakliže si chcete obrázek Smartphone stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smartphone zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smartphone ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smartphone ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

875x1600
700x1280
437x800
274x500
87x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 341 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Exocet

Sdílejte klipart nazvaný Smartphone s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Smartphone patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chinook ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Housle zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pizza v krabici ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, svg, Smartphone, Přístroje, download, vektorový obrázek, klipart, Smartphone, vektor, ilustrační obrázek, free, kliparty, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, plakát, wordpress, eshop, profilovka, etikety, avatar, dokument, Pinterest, články, web, inkscape, textové dokumenty, PowerPoint, škola, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Vodováha ke stáhnutí, ilustrace Douglas DC-10 zdarma nebo klipart Vánoční dárky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.