Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ježíš Kristus, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ježíš Kristus zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ježíš Kristus. Klipart Ježíš Kristus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ježíš Kristus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš Kristus zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ježíš Kristus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš Kristus ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
620x800
387x500
124x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 321 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: stephencuyos

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ježíš Kristus je v kategorii Ilustrační kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kazoo ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Gerbera zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Oranžové srdce ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, zdarma, kliparty, free, svg, ke stažení, Ježíš Kristus, ke stáhnutí, Ježíš Kristus, vektorový obrázek, download, Náboženství, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakáty, PowerPoint, profilovka, blog, Twitter, office, word, textové dokumenty, avatar, dokument, časopis, Adobe Illustrator , web, plakát, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Želvičky ke stáhnutí, klipart DB zdarma nebo ilustrace Brouček ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.