Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ježíš Kristus (Náboženství) zdarma

Obrázek, klipart Ježíš Kristus zdarma

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Ježíš Kristus. Klipart Ježíš Kristus je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš Kristus zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ježíš Kristus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ježíš Kristus ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1239x1600
991x1280
620x800
387x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 48 321 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: stephencuyos

Sdílejte klipart nazvaný Ježíš Kristus s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Ježíš Kristus je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Háček na zeď ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vejce naměkko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Navigace ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Ježíš Kristus, free, ke stažení, vektor, obrázek, klipart, download, grafika, ilustrace, svg, zdarma, Ježíš Kristus, Náboženství, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, blog, dokument, koláž, profil, PowerPoint, vizitky, referáty, textové dokumenty, deníček, památník, fotokniha, diář, plakáty, webové stránky, profilovka, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek SLK ke stáhnutí, vektorový klipart Vitamín B1 ke stažení nebo vektor Heliotrop zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.