Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Porsche (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Porsche zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Porsche. Obrázek Porsche je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porsche zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Porsche ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Porsche ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x648
1280x518
800x324
500x203
160x65

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 014 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: luchapress

Tento obrázek s názvem (Porsche) můžete sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Porsche se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mikrofón ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otáčkoměr ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Vlak piktogram ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, cliparts, vektor, svg, download, ke stažení, Porsche, Porsche, zdarma, klipart, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, openOffice, avatar, eshop, referáty, Pinterest, plakáty, textové dokumenty, corelDraw, plakát, Instagram, památník, pozvánky, Facebook, inkscape, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek, klipart Veselý pirát ke stažení, vektorový obrázek Upload ke stažení nebo vektorový obrázek Masožravá kytka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.