Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Labuť, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Labuť zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Labuť. Obrázek Labuť je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Labuť ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 382 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Labuť se nachází v kategorii Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Půlnoc ke stažení Podívejte se i na klipart Maniok ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Žehlička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, free, ilustrační obrázek, Ptáci, klipart, Labuť, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, zdarma, Labuť, vektorový obrázek, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: web, inkscape, seminární práce, avatar, pozvánky, Facebook, plakáty, fotokniha, plakát, webové stránky, PowerPoint, corelDraw, časopis, profilovka, škola, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zamilované psaní ke stažení, ilustrace Modrá ozdoba ke stáhnutí nebo vektor Ženské oči zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.