Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Labuť (Ptáci) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Labuť zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Labuť. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Labuť ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Labuť ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 382 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: TheresaKnott

Tento obrázek s názvem (Labuť) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Labuť je v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Houby ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šaháda zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Digitální znak X ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, ke stažení, download, zdarma, klipart, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, vektor, Labuť, Labuť, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profilovka, etikety, PowerPoint, dokument, web, webové stránky, fotokniha, profil, články, kalendář, škola, Facebook, referáty, Twitter, word, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Jóga ke stáhnutí, obrázek, klipart Koktejl zdarma nebo vektorový klipart Robot zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.