Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Labuť (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Labuť zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Labuť. Obrázek Labuť je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Labuť ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 382 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: TheresaKnott

Sdílejte obrázek, klipart Labuť s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Labuť patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýn ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 31.12. zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Plechovka s pivem ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, Labuť, vektor, download, ilustrační obrázek, free, zdarma, klipart, svg, kliparty, Labuť, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, plakát, corelDraw, openOffice, webové stránky, kalendář, textové dokumenty, web, Instagram, office, památník, Adobe Illustrator, dokument, Pinterest, fotokniha, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Roztomilé kuřátko ke stáhnutí, vektor Ženské oči zdarma nebo obrázek Martin Luther zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.