Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Labuť (Ptáci) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Labuť zadarmo

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Labuť. Kreslená ilustrace Labuť je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Labuť ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Labuť ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 382 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: TheresaKnott

Obrázek, klipart pojmenovaný Labuť můžete sdílet s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Labuť je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Slunečno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak 2 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mango zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts, svg, vektor, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, free, Labuť, download, Labuť

Doporučené použití klipartu: plakát, oznámení, profilovka, referáty, PowerPoint, Twitter, časopis, openOffice, manuály, fotokniha, katalog, magazín, inkscape, webové stránky, brožury, koláž, fotografie

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Uganda zdarma, vektorový obrázek Chytrý telefon zdarma nebo ilustrace Cizrna ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.