Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční dárky (Vánoce) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční dárky. Vektorová ilustrace Vánoční dárky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční dárky? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Vánoční dárky s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Vánoční dárky je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kráva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Slunečnice ve váze ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Zeleninové srdce ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Vánoční dárky, free, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, svg, cliparts, Vánoce, ilustrace, klipart, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, video, fotokniha, pozvánky, seminární práce, Twitter, Adobe Illustrator, památník, word, dokumenty, PowerPoint, články, eshop, kalendář, webové stránky, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Voják ke stažení, vektorový klipart Dinosaurus ke stažení nebo obrázek, klipart Konipas ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.