Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční dárky, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční dárky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční dárky je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční stromeček zdarma Podívejte se i na ilustrace Znamení býk ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Opice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, kliparty, svg, Vánoční dárky, ke stažení, zdarma, grafika, Vánoce, vektor, download, ke stáhnutí, free, Vánoční dárky, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, openOffice, fotokniha, word, Adobe Illustrator , plakáty, blog, kalendář, textové dokumenty, web, seminární práce, office, škola, referáty, Facebook, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Blue Ray přehrávač zdarma, vektor Tóra ke stažení nebo obrázek Tenista ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.