Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Vánoční dárky (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení

Vánoční dárky je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Vánoční dárky v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Zamlouvá se vám obrázek Vánoční dárky? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 54 172 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Vánoční dárky sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Vánoční dárky patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace bunsenův kahan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté T ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kádinka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, vektorový obrázek, free, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, grafika, vektor, cliparts, ilustrace, ke stáhnutí, svg, Vánoční dárky

Doporučené použití klipartu: office, etikety, prezentace, plakáty, profil, PowerPoint, eshop, kalendář, Twitter, corelDraw, web, vstupenky, škola, Instagram, openOffice, pozvánky, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mrkající smajlík zdarma, ilustrace Formát PDF ke stáhnutí nebo klipart Znamení kozoroh ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.