Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Vánoční dárky (Vánoce) zdarma

Obrázek, klipart Vánoční dárky zdarma

Vánoční dárky je název dalšího obrázku resp. klipartu. Stahujte klipart Vánoční dárky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Zamlouvá se vám obrázek Vánoční dárky? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Sdílejte obrázek, klipart Vánoční dárky s kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Klipart Vánoční dárky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Thomas Alva Edison ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veverka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Pes čenichá ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, svg, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, klipart, Vánoční dárky, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, zdarma, Vánoční dárky, cliparts, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: brožury, tiskoviny, profilovka, manuály, diář, deníček, fotografie, etikety, dokumenty, avatar, magazín, oznámení, kalendář, koláž, webové stránky, vizitky, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Dracena refexa ke stáhnutí, ilustrace Formát PDF ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Dámské toalety zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.