Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční dárky, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční dárky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční dárky patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Otakárek fenyklový zdarma Podívejte se i na vektor XLS ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Chobotnice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, Vánoční dárky, Vánoce, free, grafika, vektorový obrázek, download, Vánoční dárky, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, blog, word, plakáty, kalendář, Facebook, památník, avatar, Twitter, Instagram, textové dokumenty, referáty, časopis, články, profil, inkscape

Mezi hezké kresby patří i vektor Děti zdarma, obrázek Uklízečka ke stažení nebo klipart Sekačka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.