Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční dárky, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Vánoční dárky. Pakliže si chcete obrázek Vánoční dárky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Vánoční dárky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční dárky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční dárky je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čert zdarma Podívejte se i na obrázek Kultivátor ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Sněhové vločky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční dárky, ilustrace, free, kliparty, download, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Vánoční dárky, klipart, zdarma, ke stažení, svg, ilustrační obrázek, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, textové dokumenty, Instagram, avatar, word, inkscape, škola, seminární práce, webové stránky, PowerPoint, plakáty, blog, články, profil, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Atomová elektrárna zdarma, klipart Avokádo ke stažení nebo ilustrace Takoyaki ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.