Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční dárky, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vánoční dárky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční dárky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční dárky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
148x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční dárky se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace SWF formát ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Zlaté prsteny zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Egyptské pyramidy ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, obrázek, vektor, svg, Vánoce, download, kliparty, ilustrační obrázek, Vánoční dárky, grafika, zdarma, klipart, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, avatar, openOffice, corelDraw, Adobe Illustrator , časopis, Instagram, seminární práce, Twitter, Facebook, Pinterest, inkscape, blog, dokument, word, články

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Dům hrůzy ke stáhnutí, ilustrace Poutník s křížem zdarma nebo vektor Doktor ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.