Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Video projektor, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Video projektor zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Video projektor. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Video projektor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Video projektor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Video projektor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x975
1280x780
800x487
500x305
160x97

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 302 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Video projektor se nachází v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 5 Eurocentů ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Špendlík zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rozhlas ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Video projektor, zdarma, klipart, ke stažení, Video projektor, free, obrázek, ilustrace, Přístroje, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, prezentace, corelDraw, textové dokumenty, seminární práce, pozvánky, profil, časopis, kalendář, office, PowerPoint, fotokniha, dokumenty, web, plakát, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mapa Irska ke stáhnutí, obrázek Vodka zdarma nebo klipart Šálek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.