Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Stařenka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stařenka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Stařenka. Doporučujeme stahovat obrázek Stařenka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařenka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Stařenka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařenka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

521x1600
417x1280
261x800
163x500
52x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 646 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Stařenka s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Stařenka je v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Hrozny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Adam a Eva zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Libérie ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, zdarma, klipart, Stařenka, kliparty, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, free, ke stáhnutí, svg, ilustrace, Stařenka, download

Doporučené použití klipartu: deníček, fotokniha, openOffice, časopis, blog, manuály, corelDraw, pozvánky, eshop, inkscape, plakát, profil, webové stránky, textové dokumenty, diář, Facebook, tiskoviny

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Větrná farma ke stáhnutí, vektor Trpajzlík ke stažení nebo ilustrace Brukev zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.