Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stařenka, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stařenka zdarma ke stažení

Stařenka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Stařenka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Stařenka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařenka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Stařenka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařenka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

521x1600
417x1280
261x800
163x500
52x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 646 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Stařenka patří do sekce Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Červené Y zdarma Podívejte se i na vektor Vánoční zvonečky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Balón ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stařenka, zdarma, svg, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, free, Ženy, kliparty, ke stáhnutí, klipart, cliparts, vektor, Stařenka, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, office, blog, škola, textové dokumenty, památník, Adobe Illustrator , profil, inkscape, pozvánky, avatar, Facebook, PowerPoint, word, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor OGG soubor zdarma, obrázek Menora ke stažení nebo klipart Kompas ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.