Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stařenka, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stařenka zdarma ke stažení

Stařenka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Stařenka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Stařenka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařenka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stařenka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stařenka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

521x1600
417x1280
261x800
163x500
52x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 646 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stařenka je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vosa ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Girl zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Malované vajíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, Stařenka, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, ilustrace, vektor, kliparty, ke stažení, zdarma, Stařenka, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, Pinterest, prezentace, plakát, Instagram, PowerPoint, fotokniha, dokumenty, webové stránky, blog, pozvánky, textové dokumenty, dokument, avatar, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zlaté H ke stáhnutí, klipart Multimetr zdarma nebo ilustrace Banán ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.