Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hruška, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruška zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hruška. Klipart Hruška je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Hruška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
638x1280
399x800
249x500
79x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hruška se nachází v sekci Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ovocný salát ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Keňa zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Saxofon ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, Hruška, download, vektorový obrázek, free, Hruška, ilustrace, ke stáhnutí, Ovoce, grafika, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, dokumenty, pozvánky, časopis, corelDraw, dokument, seminární práce, web, kalendář, inkscape, profil, avatar, plakát, profilovka, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Klíč ke stáhnutí, ilustrace Farma zdarma nebo vektor Klíč ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.