Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hruška, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruška zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hruška. Klipart Hruška je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hruška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
638x1280
399x800
249x500
79x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hruška je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lidé zdarma Podívejte se i na ilustrace UOS ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Palma ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, ilustrační obrázek, Ovoce, zdarma, grafika, obrázek, ke stáhnutí, Hruška, Hruška, free, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: blog, corelDraw, inkscape, Pinterest, pozvánky, Facebook, škola, památník, office, referáty, openOffice, dokument, webové stránky, kalendář, textové dokumenty, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Banán zdarma, vektor Buben ke stažení nebo obrázek Vozíček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.