Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hruška, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruška zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hruška. Klipart Hruška je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hruška ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
638x1280
399x800
249x500
79x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hruška je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční slepička zdarma Podívejte se i na ilustrace Sněhové vločky ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Tužka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, ke stáhnutí, Hruška, kliparty, vektor, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, download, vektorový obrázek, grafika, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, Adobe Illustrator , textové dokumenty, prezentace, časopis, webové stránky, blog, kalendář, seminární práce, word, články, Pinterest, dokument, Instagram, corelDraw, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Vuvuzela zdarma, vektor Rozkrojená cibule ke stažení nebo obrázek Egyptské pyramidy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.