Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hruška, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruška zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hruška. Klipart Hruška je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Hruška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
638x1280
399x800
249x500
79x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hruška se nachází v sekci Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lebka se zkříženými hnáty ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Sob zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Adam a Eva ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Hruška, grafika, Hruška, obrázek, free, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, svg, download, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, plakát, referáty, kalendář, openOffice, dokument, časopis, památník, avatar, office, pozvánky, blog, škola, web, profil, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Věštkyně ke stáhnutí, ilustrace Ukulele zdarma nebo vektor Učitel ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.