Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hruška, Ovoce nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hruška zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hruška. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hruška nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Hruška? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hruška ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hruška ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

799x1600
638x1280
399x800
249x500
79x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hruška je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znak vodnář ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pytlík s bonbony zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Šedá složka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, vektorový obrázek, free, Ovoce, cliparts, grafika, vektor, ke stáhnutí, Hruška, svg, ke stažení, download, Hruška, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, fotokniha, Twitter, Instagram, Pinterest, profil, avatar, Facebook, prezentace, textové dokumenty, časopis, referáty, corelDraw, dokument, webové stránky, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Narozeninové číslo 9 ke stáhnutí, klipart Josif Stalin zdarma nebo ilustrace Růžový drahokam ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.