Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strašidlo, Halloween nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidlo zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Strašidlo. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Strašidlo nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidlo zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Strašidlo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidlo ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sirrob01

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Strašidlo je v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak 1 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hnědý stromeček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zavírací špendlík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Strašidlo, Halloween, vektor, grafika, klipart, free, svg, ilustrační obrázek, obrázek, Strašidlo, zdarma, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, Pinterest, word, kalendář, Facebook, dokumenty, škola, plakáty, corelDraw, časopis, referáty, blog, fotokniha, avatar, články, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Neptun ke stáhnutí, klipart Ježeček zdarma nebo ilustrace Pizza v krabici ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.