Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Strašidlo, Halloween nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Strašidlo zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Strašidlo. Klipart Strašidlo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Strašidlo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidlo zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Strašidlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Strašidlo ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 990 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sirrob01

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Strašidlo se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vejce kačenka ke stažení Podívejte se i na klipart ODP ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek APK zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, ke stáhnutí, klipart, cliparts, grafika, vektorový obrázek, Strašidlo, vektor, obrázek, zdarma, download, ilustrační obrázek, ilustrace, Halloween

Doporučené použití klipartu: články, PowerPoint, avatar, Adobe Illustrator , Instagram, Twitter, Pinterest, webové stránky, fotokniha, seminární práce, prezentace, referáty, profil, dokumenty, plakát, corelDraw

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Nakvašená dýně ke stažení, ilustrace Elektroauto ke stáhnutí nebo vektor Baskytara zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.