Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Houpací Santa (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houpací Santa zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Houpací Santa. Doporučujeme stahovat obrázek Houpací Santa ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houpací Santa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1029x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 341 258 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Houpací Santa s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Houpací Santa se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pilový kotouč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hnědá mašle zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Čtyřkolka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Houpací Santa, klipart, ilustrace, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, free, Houpací Santa, Vánoce, grafika, download, ke stáhnutí, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: wordpress, vstupenky, office, Pinterest, Facebook, web, vizitky, referáty, články, blog, tiskoviny, pozvánky, prezentace, textové dokumenty, brožury, manuály, video

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek SLDX ke stáhnutí, klipart Poutník s křížem zdarma nebo vektorový klipart Sněhové vločky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách