Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Houpací Santa, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houpací Santa zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Houpací Santa. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Houpací Santa. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houpací Santa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1029x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 341 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Houpací Santa je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlaté I ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kosmická loď zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Okarína Xun ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, klipart, grafika, zdarma, obrázek, ke stažení, svg, free, vektor, Houpací Santa, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, textové dokumenty, pozvánky, časopis, word, Twitter, profilovka, fotokniha, referáty, památník, office, openOffice, web, Pinterest, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Rybář ke stáhnutí, klipart Stařenka zdarma nebo ilustrace Citroen 2CV ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách