Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Houpací Santa (Vánoce) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Houpací Santa ke stažení zdarma

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Houpací Santa. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houpací Santa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1029x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 341 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Houpací Santa sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Houpací Santa se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kuřátko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pandeiro ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Grapefruitový džus zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, zdarma, cliparts, kliparty, vektor, ke stáhnutí, Houpací Santa, ilustrace, grafika, Vánoce, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, deníček, avatar, video, manuály, plakát, památník, bakalářská práce, Adobe Illustrator, Facebook, dokumenty, wordpress, Instagram, word, profilovka, články, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Santova asistentka zdarma, klipart Poutník s křížem zdarma nebo vektorový klipart Cuketa ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách