Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Houpací Santa (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houpací Santa zdarma ke stažení

Houpací Santa je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Houpací Santa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Houpací Santa? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Houpací Santa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1029x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 341 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Houpací Santa můžete sdílet s přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Houpací Santa se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Batole ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart CFG ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Smartphone zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Houpací Santa, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, cliparts, klipart, ke stažení, vektor, Vánoce, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakáty, fotokniha, dokumenty, wordpress, profilovka, články, etikety, Pinterest, seminární práce, škola, Twitter, avatar, profil, eshop, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Horkovzdušný balón zdarma, vektorový obrázek Rybí kost ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Mapa Litvy ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách