Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Houpací Santa, Vánoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Houpací Santa zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Houpací Santa. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Houpací Santa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houpací Santa ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1029x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 341 258 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Houpací Santa je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sedmikráska ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zkumavka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Vysokozdvižný vozík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, grafika, Vánoce, vektorový obrázek, free, svg, ke stáhnutí, Houpací Santa, ilustrace, vektor, cliparts, zdarma, kliparty, Houpací Santa

Doporučené použití klipartu: časopis, web, fotokniha, seminární práce, referáty, dokumenty, články, PowerPoint, škola, Twitter, Facebook, profil, avatar, Adobe Illustrator , blog, památník

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Motyčka ke stáhnutí, vektor Smajlík anděl zdarma nebo obrázek Ferrari f458 ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách