Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Želízka (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Želízka zdarma ke stažení

Želízka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Želízka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želízka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Želízka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Želízka ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1352
1280x1082
800x676
500x423
160x135

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 77 815 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Želízka? Potom se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Želízka je v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Vědecká kalkulačka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Exkavátor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Richard Nixon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Želízka, Želízka, Nástroje, svg, free, obrázek, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: manuály, katalog, eshop, wordpress, fotokniha, prospekty, openOffice, profilovka, Instagram, vstupenky, Adobe Illustrator, PowerPoint, plakáty, Facebook, word, profil, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Ohryzek jablka zdarma, vektor Květinový dekor ke stažení nebo vektor Náboženství pod lupou ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.