Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Světelný řetěz (Vánoce) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Světelný řetěz k bezplatnému stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Světelný řetěz. Obrázek Světelný řetěz je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světelný řetěz zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Světelný řetěz ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světelný řetěz ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x400
1280x320
800x200
500x125
160x40

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 058 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: JayNick

Sdílejte klipart nazvaný Světelný řetěz s kolegy na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Světelný řetěz patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční hvězda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Utahu zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Nedotýkat se ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Světelný řetěz, Světelný řetěz, svg, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, vektor, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: brožury, profilovka, webové stránky, manuály, katalog, časopis, word, eshop, prospekty, dokument, office, památník, kalendář, Zoner Callisto, corelDraw, vstupenky, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Fialová ozdoba ke stáhnutí, klipart Romantické blahopřání ke stažení nebo obrázek Mapa Dánska zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.