Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ovocný salát, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocný salát zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ovocný salát. Kreslená ilustrace Ovocný salát je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Ovocný salát v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný salát zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Ovocný salát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný salát ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1261
1280x1009
800x630
500x394
160x126

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 842 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ovocný salát se nachází v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace IMG ke stažení Podívejte se i na klipart Golfista ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Šiška zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, svg, cliparts, free, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, kliparty, Ovocný salát, Ovocný salát, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, Facebook, seminární práce, Adobe Illustrator , prezentace, dokumenty, avatar, časopis, profil, škola, openOffice, profilovka, word, kalendář, Twitter, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Akordeon ke stažení, ilustrace Větrníky - květiny ke stáhnutí nebo vektor Červené G zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.