Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Ovocný salát (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ovocný salát zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ovocný salát. Pakliže si chcete obrázek Ovocný salát stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný salát zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Ovocný salát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ovocný salát ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1261
1280x1009
800x630
500x394
160x126

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 842 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: glitch

Sdílejte klipart nazvaný Ovocný salát s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Ovocný salát je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Šipka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znak beran zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Číselný zámek ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, download, grafika, Jídlo, cliparts, vektorový obrázek, svg, vektor, Ovocný salát, klipart, zdarma, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, etikety, word, seminární práce, kalendář, PowerPoint, Twitter, eshop, webové stránky, web, Adobe Illustrator, inkscape, škola, dokumenty, profilovka, diář

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Zmrzlina ke stáhnutí, vektorový klipart Skleněné květiny 2 zdarma nebo obrázek, klipart Východ zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.