Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bambusy, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bambusy zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bambusy. Stahujte klipart Bambusy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Bambusy v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambusy zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bambusy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambusy ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 064 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bambusy je v kategorii Kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pacientka zdarma Podívejte se i na obrázek PF 2021 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mars ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, svg, cliparts, vektor, vektorový obrázek, Bambusy, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, download, klipart, zdarma, Bambusy, kliparty

Doporučené použití klipartu: Facebook, Adobe Illustrator , PowerPoint, prezentace, corelDraw, plakáty, seminární práce, Pinterest, profil, plakát, webové stránky, referáty, pozvánky, profilovka, textové dokumenty, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Lilek zdarma, klipart Jaderná elektrárna ke stažení nebo ilustrace Přáníčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.