Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bambusy (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bambusy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bambusy. Obrázek Bambusy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Bambusy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambusy zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bambusy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambusy ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 064 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Bambusy? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Bambusy patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Svatý Jiří ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rudá hvězda ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelený dům ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, svg, grafika, ke stažení, vektor, download, cliparts, kliparty, Bambusy, obrázek, vektorový obrázek, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, škola, etikety, Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, diář, články, Adobe Illustrator, fotokniha, textové dokumenty, inkscape, wordpress, kalendář, office

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Zamilované psaní ke stažení, vektor Lamborghini Gallardo ke stažení nebo obrázek Recepční ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.