Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bambusy, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bambusy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bambusy. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bambusy ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambusy zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bambusy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambusy ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 064 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bambusy je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Africká zvířata zdarma Podívejte se i na obrázek Brambory ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor ODG ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Bambusy, zdarma, download, klipart, obrázek, ilustrace, grafika, vektor, svg, free, Bambusy, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, office, inkscape, PowerPoint, plakáty, dokumenty, fotokniha, openOffice, památník, seminární práce, profilovka, referáty, Pinterest, blog, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek Vlk zdarma, klipart Kormidlo ke stažení nebo ilustrace Dýně s kloboukem ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.