Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bambusy (Rostliny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bambusy bezplatně ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bambusy. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Bambusy. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Bambusy v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambusy zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bambusy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambusy ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 064 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bambusy sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Vektorový klipart Bambusy je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Raketoplán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čínský Nový rok ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Pes zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, svg, free, zdarma, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Bambusy, Bambusy, obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: profil, logo, tiskoviny, dokument, letáky, diplomová práce, seminární práce, prospekty, inkscape, katalog, plakát, textové dokumenty, video, škola, word, corelDraw, fotografie

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Růžové brýle zdarma, vektorový klipart Indiánka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Rovníková Guinea ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.