Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bambusy (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bambusy zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bambusy. Obrázek Bambusy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambusy zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bambusy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bambusy ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 064 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bambusy s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Bambusy je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Houby ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mustafa Kemal Atatürk ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Stařena ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, free, ke stažení, ilustrační obrázek, Bambusy, Rostliny, download, kliparty, ilustrace, vektor, obrázek, Bambusy, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, eshop, web, fotokniha, památník, škola, plakáty, webové stránky, pozvánky, inkscape, Pinterest, seminární práce, dokument, wordpress, video, openOffice

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Novoročenka 2022 ke stažení, klipart Zlaté O ke stažení nebo ilustrace Albánie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.