Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Velikonoční vajíčka (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velikonoční vajíčka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Velikonoční vajíčka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Velikonoční vajíčka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Velikonoční vajíčka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční vajíčka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Velikonoční vajíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční vajíčka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1124x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 475 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart Velikonoční vajíčka sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Velikonoční vajíčka patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Okapi ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Dánska ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ohňostroj zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, Jídlo, klipart, ke stažení, Velikonoční vajíčka, vektor, zdarma, kliparty, obrázek, ilustrace, download, vektorový obrázek, svg, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, články, Pinterest, word, eshop, seminární práce, video, Adobe Illustrator, referáty, openOffice, vizitky, tiskoviny, magazín, dokument, textové dokumenty, Instagram, manuály

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Dřevěný kolíček zdarma, klipart Malpa ke stažení nebo klipart William Harvey ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.