Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Velikonoční vajíčka (Jídlo) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velikonoční vajíčka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Velikonoční vajíčka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Velikonoční vajíčka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční vajíčka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Velikonoční vajíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční vajíčka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1124x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 475 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Velikonoční vajíčka) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Velikonoční vajíčka je v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Modrý sněhulák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kočičky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Oranžová želva zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, download, zdarma, Velikonoční vajíčka, ke stažení, kliparty, free, obrázek, ke stáhnutí, klipart, Jídlo, vektorový obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, škola, dokument, inkscape, prezentace, PowerPoint, plakáty, profilovka, word, wordpress, avatar, Adobe Illustrator, plakát, články, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mlýnek na kafe zdarma, ilustrace Rytíř ke stáhnutí nebo klipart Ara ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.