Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Velikonoční vajíčka (Jídlo) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Velikonoční vajíčka stahujte zdarma

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Velikonoční vajíčka. Vektorový obrázek Velikonoční vajíčka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční vajíčka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Velikonoční vajíčka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční vajíčka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1124x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 475 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Velikonoční vajíčka) můžete sdílet se známými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Velikonoční vajíčka se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gekon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Půllitr piva ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vozíčkáři ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, Velikonoční vajíčka, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, svg, klipart, free, Velikonoční vajíčka, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, diář, Adobe Illustrator, textové dokumenty, katalog, Twitter, dokument, vstupenky, manuály, časopis, letáky, blog, etikety, tiskoviny, škola, video, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Original ke stažení, klipart Malpa ke stažení nebo vektorový klipart Modrý veterán ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.