Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlík duch, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík duch zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Smajlík duch. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Smajlík duch ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlík duch? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík duch zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík duch ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík duch ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1235x1600
988x1280
617x800
386x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 648 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roland81

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Smajlík duch se nachází v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak G ke stažení Podívejte se i na vektor Mapa Ruska ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Veselý smajlík zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, cliparts, ke stažení, vektor, download, kliparty, Smajlík duch, zdarma, klipart, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokumenty, Facebook, prezentace, web, dokument, Pinterest, corelDraw, inkscape, word, kalendář, office, fotokniha, profil, články, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Albert Einstein ke stažení, obrázek Ohlašovna požáru ke stáhnutí nebo klipart Veselý duch zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.