Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mangostana lahodná, Ovoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mangostana lahodná zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Mangostana lahodná. Vektorová ilustrace Mangostana lahodná je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mangostana lahodná zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mangostana lahodná ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mangostana lahodná ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1159
1280x927
800x580
500x362
160x116

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 068 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mangostana lahodná je v sekci Obrázky, kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jižní Karolína ke stažení Podívejte se i na obrázek Pevnost ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Dikobraz zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, grafika, svg, Ovoce, Mangostana lahodná, zdarma, Mangostana lahodná, ke stáhnutí, free, download, ke stažení, cliparts, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, openOffice, památník, word, referáty, Adobe Illustrator , Instagram, Facebook, dokument, plakát, office, kalendář, webové stránky, články, avatar, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Mapa Kosova ke stažení, klipart Větroměr ke stáhnutí nebo ilustrace Krysa zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.