Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Motýl na květu (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motýl na květu stahujte zdarma

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Motýl na květu. Kreslená ilustrace Motýl na květu je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl na květu zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Motýl na květu ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motýl na květu ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x735
500x459
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 56 327 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: presquesage

Líbí se vám klipart Motýl na květu? Pak se podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Motýl na květu se nachází v sekci Ilustrační kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Chilli ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pobřeží slonoviny ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Důchodce ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, cliparts, kliparty, klipart, ilustrace, Motýl na květu, vektorový obrázek, vektor, svg, zdarma, ke stažení, download, Hmyz, free

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, Pinterest, oznámení, kalendář, PowerPoint, logo, vstupenky, corelDraw, pozvánky, seminární práce, vizitky, openOffice, inkscape, prospekty, fotokniha, profil, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Semafor žlutá ke stažení, ilustrace Santa špekoun ke stažení nebo vektorový obrázek Kůň z balónků ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.