Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Číšníce (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Číšníce zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Číšníce. Klipart Číšníce je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Zamlouvá se vám obrázek Číšníce? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číšníce zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Číšníce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číšníce ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
922x1280
577x800
360x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 120 225 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: hotta

Sdílejte obrázek, klipart Číšníce s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Číšníce je v kategorii Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Papírový stromek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ibišek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ostružina ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, ke stáhnutí, zdarma, svg, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, grafika, Ženy, Číšníce, obrázek, kliparty, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, eshop, inkscape, corelDraw, dokumenty, Twitter, profil, památník, kalendář, plakáty, openOffice, PowerPoint, Facebook, seminární práce, referáty, diář

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kuře ke stáhnutí, ilustrace Sova zdarma nebo klipart Smažené krevety zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.