Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Číšníce, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číšníce zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Číšníce. Klipart Číšníce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číšníce zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Číšníce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číšníce ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
922x1280
577x800
360x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 120 225 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Číšníce patří do sekce Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šiška zdarma Podívejte se i na klipart Strašidelný hrad ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík pirát ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, Ženy, download, vektor, ke stažení, Číšníce, grafika, klipart, cliparts, kliparty, free, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, plakáty, profil, památník, Facebook, inkscape, Twitter, články, corelDraw, Instagram, web, kalendář, referáty, časopis, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Guinea zdarma, ilustrace Vánoční bota ke stažení nebo vektor Smajlík farmář ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.