Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Číšníce, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číšníce zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Číšníce. Klipart Číšníce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číšníce zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Číšníce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číšníce ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
922x1280
577x800
360x500
115x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 120 225 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Číšníce je v sekci Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Padák ke stažení Podívejte se i na obrázek Ruce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lékařka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, download, grafika, kliparty, vektor, klipart, vektorový obrázek, svg, Číšníce, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, free, Ženy

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, inkscape, referáty, word, články, dokumenty, corelDraw, památník, fotokniha, Instagram, seminární práce, profil, Pinterest, textové dokumenty, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zamilovaný pár ke stažení, klipart Napis LÁSKA ke stáhnutí nebo ilustrace Malina zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.