Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Číšníce, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Číšníce zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Číšníce. Obrázek Číšníce je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Číšníce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číšníce zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Číšníce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Číšníce ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1153x1600
922x1280
577x800
360x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 120 225 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Číšníce patří do sekce Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Itálie zdarma Podívejte se i na klipart Adventní svícen ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek OGG soubor ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Ženy, Číšníce, kliparty, zdarma, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, Číšníce, download, obrázek, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokumenty, Facebook, seminární práce, kalendář, Instagram, word, office, časopis, webové stránky, web, Twitter, pozvánky, blog, PowerPoint, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Pizza zdarma, ilustrace Půlnoc ke stažení nebo vektor Mraveneček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.