Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lucerna (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lucerna zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Lucerna. Vektorová ilustrace Lucerna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Lucerna? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lucerna zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lucerna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lucerna ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

675x1600
540x1280
337x800
210x500
67x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 502 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Inky2010

Sdílejte klipart nazvaný Lucerna s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Klipart Lucerna se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čokoládový donut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá vlajka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hořící dům ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, obrázek, klipart, zdarma, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Lucerna, download, vektor, free, Lucerna, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: vizitky, pozvánky, památník, textové dokumenty, Instagram, avatar, profilovka, Twitter, PowerPoint, články, kalendář, vstupenky, eshop, magazín, wordpress, katalog, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hudební složka ke stáhnutí, obrázek Mop ke stáhnutí nebo vektorový klipart Inline bruslařka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.