Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hoblík, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hoblík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hoblík. Vektorová ilustrace Hoblík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hoblík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hoblík se nachází v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žlutý netopýr ke stažení Podívejte se i na vektor Zákaz marihuany ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžový stromek zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, grafika, Nástroje, klipart, Hoblík, ilustrace, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, svg, download, vektor

Doporučené použití klipartu: openOffice, prezentace, referáty, Facebook, plakáty, Pinterest, Twitter, škola, fotokniha, textové dokumenty, plakát, blog, profilovka, avatar, Instagram, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Ruská mapa ke stažení, obrázek Digitální znak G ke stáhnutí nebo klipart Mapa Maroka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.