Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hoblík, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hoblík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hoblík. Vektorová ilustrace Hoblík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hoblík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hoblík se nachází v sekci Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Azerbajdžán ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Brečící smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rychlé občerstvení ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hoblík, cliparts, vektor, ke stažení, klipart, obrázek, grafika, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, download, svg, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, Twitter, články, prezentace, corelDraw, dokument, web, Instagram, památník, fotokniha, plakáty, openOffice, dokumenty, referáty, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Fialový smajlík ke stáhnutí, obrázek Margarita zdarma nebo klipart Lýkohub ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.