Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hoblík (Nástroje) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hoblík zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hoblík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hoblík ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hoblík? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hoblík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Machovka

Tento obrázek s názvem (Hoblík) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Hoblík je v kategorii Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Větrák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kalkulátor ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Rozkvetlá třešeň ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, Hoblík, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, kliparty, Hoblík, zdarma, vektor, download, ilustrační obrázek, cliparts, svg, free

Doporučené použití klipartu: openOffice, eshop, corelDraw, kalendář, pozvánky, Pinterest, PowerPoint, články, inkscape, profil, word, dokument, web, památník, Adobe Illustrator, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i klipart PET láhev ke stažení, vektor Japonsko ke stažení nebo obrázek Radiové vlny ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.