Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hoblík, Nástroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hoblík zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hoblík. Vektorová ilustrace Hoblík je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hoblík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hoblík je v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Eskymák ke stažení Podívejte se i na ilustrace Černý jezdec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart JSP formát zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Hoblík, ke stáhnutí, Hoblík, ilustrace, cliparts, download, vektorový obrázek, klipart, svg, ke stažení, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: word, PowerPoint, plakát, dokumenty, webové stránky, škola, dokument, Pinterest, kalendář, textové dokumenty, profilovka, seminární práce, prezentace, inkscape, plakáty, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Světluška ke stažení, vektor Zlatý květ ke stáhnutí nebo obrázek Vánoční pohlednice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.