Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hoblík (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hoblík zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Hoblík. Klipart Hoblík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hoblík? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hoblík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Machovka

Sdílejte klipart nazvaný Hoblík s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Hoblík se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Anemometr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Soudce zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Páv korunkatý ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, free, grafika, Nástroje, vektorový obrázek, Hoblík, vektor, zdarma, Hoblík, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, časopis, Facebook, avatar, video, Twitter, web, památník, Adobe Illustrator, corelDraw, dokumenty, textové dokumenty, plakát, plakáty, blog, etikety

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Zlatý emblém ke stáhnutí, vektorový obrázek DB zdarma nebo vektorový obrázek Kytičky zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.