Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hoblík (Nástroje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hoblík ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Hoblík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hoblík ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Hoblík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hoblík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Machovka

Obrázek, klipart pojmenovaný Hoblík můžete sdílet s blízkými na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Klipart Hoblík je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Filipíny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chlebovník ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace PDF formát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hoblík, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Nástroje, grafika, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, svg, free, vektor, download, Hoblík

Doporučené použití klipartu: oznámení, tiskoviny, plakát, profilovka, diář, seminární práce, katalog, eshop, letáky, avatar, dokumenty, prezentace, fotografie, manuály, magazín, openOffice, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Donut zdarma, ilustrace Ronald Reagan ke stáhnutí nebo ilustrace Sexy eyes ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.