Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hoblík (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hoblík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Hoblík. Klipart Hoblík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hoblík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hoblík ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x861
1280x689
800x431
500x269
160x86

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 079 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Machovka

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hoblík sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Hoblík je v kategorii Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Smrtka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžový dárek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Šedivá vlajka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, Hoblík, ilustrace, Hoblík, vektor, ke stáhnutí, free, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, diář, dokumenty, webové stránky, web, word, pozvánky, profilovka, blog, office, škola, inkscape, textové dokumenty, dokument, etikety, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Korzet zdarma, obrázek Airbus A380 ke stáhnutí nebo vektor Mitsubishi ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.