Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Piknik (Jídlo) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Piknik zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Piknik. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Piknik. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piknik zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Piknik ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piknik ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1564
1280x1251
800x782
500x489
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 162 694 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Piknik s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Piknik patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bicí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pitná voda ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Krůta ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, Piknik, free, klipart, kliparty, ilustrace, cliparts, obrázek, svg, ke stáhnutí, Piknik, grafika, Jídlo, download

Doporučené použití klipartu: eshop, prezentace, dokumenty, články, brožury, fotokniha, manuály, plakáty, diář, logo, word, seminární práce, wordpress, profilovka, webové stránky, dokument, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Váha ke stažení, klipart Nigérie ke stažení nebo klipart Hlemýžď ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.