Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Piknik, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Piknik zdarma ke stažení

Piknik je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Piknik stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piknik zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Piknik ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piknik ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1564
1280x1251
800x782
500x489
160x156

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 162 694 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Piknik je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Inline bruslařka zdarma Podívejte se i na obrázek Slunečnicové pole ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Irák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Jídlo, cliparts, grafika, ke stáhnutí, obrázek, download, klipart, zdarma, svg, Piknik, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, památník, Pinterest, profilovka, textové dokumenty, Instagram, časopis, Facebook, prezentace, referáty, dokumenty, dokument, škola, webové stránky, články, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Kosmonaut zdarma, klipart Africká zvířata ke stažení nebo ilustrace Kuřátko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.