Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ping pong, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ping pong zdarma ke stažení

Ping pong je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Ping pong je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ping pong ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x583
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rduris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ping pong je v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sešívačka ke stažení Podívejte se i na obrázek Cigareta ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Červené O zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, ke stažení, obrázek, grafika, ilustrace, kliparty, Ostatní, cliparts, vektor, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , fotokniha, časopis, web, openOffice, referáty, Pinterest, profilovka, word, Facebook, prezentace, corelDraw, památník, Instagram, avatar, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Agentka ke stažení, klipart Informace ke stáhnutí nebo ilustrace Ještěrka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.