Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ping pong, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ping pong zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ping pong. Klipart Ping pong je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ping pong? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ping pong ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x583
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rduris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ping pong je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Odměrka zdarma Podívejte se i na obrázek Trick or treat! ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jaderná elektrárna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, free, klipart, obrázek, download, Ping pong, kliparty, ke stažení, vektor, cliparts, Ostatní, ilustrační obrázek, Ping pong, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, Adobe Illustrator , webové stránky, plakáty, blog, avatar, fotokniha, openOffice, inkscape, dokumenty, kalendář, word, web, seminární práce, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Demokratická republika Kongo zdarma, klipart Tříkolka ke stažení nebo ilustrace Štětec ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.