Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ping pong (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ping pong zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ping pong. Kreslená ilustrace Ping pong je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ping pong ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x583
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: rduris

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Ping pong s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Ping pong se nachází v sekci Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šedivá vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Elektrické auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zaoceánský parník ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, vektor, download, svg, cliparts, ke stáhnutí, zdarma, Ostatní, klipart, ilustrace, free, Ping pong, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, časopis, profilovka, památník, vstupenky, články, video, Adobe Illustrator, manuály, referáty, brožury, office, eshop, katalog, plakát, word, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Strom v květináči ke stažení, vektorový klipart Červená květina zdarma nebo vektorový obrázek Vavřínový věnec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.