Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Ping pong (Ostatní) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ping pong ke stažení zadarmo

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Ping pong. Vektorový obrázek Ping pong jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ping pong ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x583
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 222 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: rduris

Tento obrázek s názvem (Ping pong) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Ping pong je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Znamení ryby ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart POTX ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Mrož ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, obrázek, cliparts, grafika, Ping pong, free, ke stáhnutí, vektor, Ping pong, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, Ostatní

Doporučené použití klipartu: prospekty, oznámení, blog, Facebook, avatar, corelDraw, profilovka, magazín, plakát, word, fotokniha, etikety, koláž, deníček, dokumenty, office, manuály

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový obrázek Exkavátor ke stažení, vektorový klipart Červená květina zdarma nebo vektor Mapa Vietnamu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.