Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ping pong, Ostatní nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ping pong zdarma ke stažení

Ping pong je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Ping pong je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ping pong ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ping pong ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1167
1280x934
800x583
500x365
160x117

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 222 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rduris

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ping pong se nachází v sekci Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatá rybka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Červenka obecná zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Výtah ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace, klipart, download, Ping pong, vektor, ke stažení, obrázek, grafika, cliparts, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, Adobe Illustrator , webové stránky, plakáty, office, památník, profilovka, dokumenty, fotokniha, Twitter, inkscape, kalendář, textové dokumenty, škola, Pinterest, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor List ke stáhnutí, obrázek Zajíc zdarma nebo klipart Jemen ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.