Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kufřík s nástroji, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kufřík s nástroji zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kufřík s nástroji. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kufřík s nástroji. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kufřík s nástroji zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kufřík s nástroji ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kufřík s nástroji ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1356
1280x1085
800x678
500x424
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 170 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Viscious-Speed

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kufřík s nástroji je v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Palec dolů zdarma Podívejte se i na ilustrace Jižní Karolína ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Cuketa ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, free, Kufřík s nástroji, grafika, kliparty, zdarma, svg, Kufřík s nástroji, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, prezentace, avatar, plakáty, kalendář, články, textové dokumenty, referáty, word, office, Instagram, Adobe Illustrator , časopis, seminární práce, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Hula tanečnice zdarma, vektor Granát ke stažení nebo obrázek Malé písmeno R ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.