Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kufřík s nástroji (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kufřík s nástroji zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Kufřík s nástroji. Doporučujeme stahovat obrázek Kufřík s nástroji ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kufřík s nástroji zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kufřík s nástroji ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kufřík s nástroji ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1356
1280x1085
800x678
500x424
160x136

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 170 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Viscious-Speed

Zaujal vás náš klipart Kufřík s nástroji? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Kufřík s nástroji je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Skřítek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Akordeon ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Půlnoc zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, Nástroje, svg, zdarma, Kufřík s nástroji, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, grafika, Kufřík s nástroji, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: vstupenky, word, Twitter, web, webové stránky, diář, památník, referáty, dokument, Instagram, profil, prospekty, PowerPoint, Adobe Illustrator, plakáty, škola, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Hýl zdarma, obrázek, klipart Mapa Finska ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Digitální znak Y ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.