Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžová květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová květina zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Růžová květina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Růžová květina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Růžová květina? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 332 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Růžová květina s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Růžová květina patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jmelí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Japonka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Malé písmeno U ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, klipart, Růžová květina, ilustrace, download, grafika, Květiny, cliparts, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, vektor, free, svg

Doporučené použití klipartu: profilovka, referáty, Pinterest, inkscape, kalendář, pozvánky, škola, video, fotokniha, deníček, office, prospekty, plakát, prezentace, corelDraw, vizitky, openOffice

Mezi hezké kresby patří i klipart Vozíčkář ke stažení, vektor Dudy zdarma nebo obrázek Zákaz žebrání ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.