Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Růžová květina (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová květina zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Růžová květina. Obrázek Růžová květina je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 332 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: inky2010

Líbí se vám klipart Růžová květina? Pak se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Růžová květina je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Molekula ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cuba libre ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Perníčky ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, Růžová květina, ilustrace, zdarma, Květiny, grafika, ke stažení, free, svg, ke stáhnutí, Růžová květina, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, kalendář, eshop, wordpress, Pinterest, památník, fotokniha, škola, video, blog, Facebook, profil, openOffice, word, časopis, office

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mapa Severní Ameriky ke stažení, klipart VOB ke stažení nebo ilustrace Malé písmeno W ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.