Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová květina zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Růžová květina. Klipart Růžová květina je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžová květina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 98 332 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžová květina je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šedá stužka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Důlní vozík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Cihla ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Růžová květina, ke stáhnutí, download, grafika, Růžová květina, zdarma, Květiny, vektorový obrázek, cliparts, klipart, ilustrace, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, Adobe Illustrator , plakát, Instagram, webové stránky, inkscape, škola, dokumenty, referáty, kalendář, office, Facebook, textové dokumenty, profil, prezentace, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Zelené nůžky ke stáhnutí, klipart Srdce z abecedy zdarma nebo ilustrace BMW touring ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.