Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová květina, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová květina zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Růžová květina. Klipart Růžová květina je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová květina zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Růžová květina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová květina ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

952x1600
761x1280
476x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 98 332 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Růžová květina se nachází v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace První místo ke stažení Podívejte se i na klipart Virtuální realita ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Různokřídlice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růžová květina, grafika, Růžová květina, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, kliparty, ke stažení, obrázek, zdarma, Květiny, vektor, download

Doporučené použití klipartu: blog, plakát, Pinterest, referáty, kalendář, prezentace, seminární práce, fotokniha, dokument, Twitter, škola, pozvánky, profil, články, avatar, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Křepel kalifornský ke stažení, ilustrace Transamerica Pyramid ke stáhnutí nebo vektor Hotové jídlo zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.