Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ragbista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ragbista zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ragbista. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ragbista nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ragbista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ragbista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ragbista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1327x1600
1062x1280
664x800
415x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 684 525 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: hotta

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ragbista sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Ragbista je v kategorii Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Jižní Ameriky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart XLS soubor ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Mořský koník zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Muži, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, svg, free, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, Ragbista, grafika, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: webové stránky, časopis, profilovka, referáty, vizitky, plakáty, prospekty, dokument, manuály, škola, vstupenky, blog, etikety, Pinterest, word, katalog, deníček

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Belgie zdarma, vektorový klipart Višně ke stáhnutí nebo vektor Šašek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.