Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zamilované přáníčko (Láska) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Zamilované přáníčko bezplatně ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zamilované přáníčko. Klipart Zamilované přáníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované přáníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zamilované přáníčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilované přáníčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1236
1280x989
800x618
500x386
160x124

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 894 906 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: liftarn

Obrázek, klipart pojmenovaný Zamilované přáníčko můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Zamilované přáníčko se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 10 euro centů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Porsche 911 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Abstraktní ananas zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zamilované přáníčko, ilustrační obrázek, download, grafika, obrázek, svg, Zamilované přáníčko, Láska, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, free, ilustrace, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: kalendář, profil, vizitky, dokument, katalog, Zoner Callisto, prezentace, etikety, seminární práce, word, openOffice, video, avatar, články, web, dokumenty, bakalářská práce

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Autobaterie zdarma, obrázek Vatikán ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Digitální znak V ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.