Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cyklista (Muži) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cyklista zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cyklista. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cyklista? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Cyklista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x783
500x489
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 240 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku:

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Cyklista s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Cyklista patří do sekce Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Andulka vlnkovaná ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá oliva ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Dinosaurus ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, vektor, klipart, grafika, vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek, Cyklista, download, ke stáhnutí, obrázek, free, ke stažení, Cyklista

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, dokumenty, web, Pinterest, office, pozvánky, video, inkscape, dokument, fotokniha, referáty, památník, avatar, diář, blog, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Detektor radonu ke stažení, obrázek Rolničky ke stažení nebo vektor Monarcha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.