Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cyklista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cyklista zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Cyklista. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cyklista nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cyklista? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Cyklista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x783
500x489
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 240 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cyklista se nachází v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace AMC Gremlin ke stažení Podívejte se i na klipart Venčení psa ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Televize zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, zdarma, free, ilustrace, klipart, cliparts, grafika, Cyklista, ke stáhnutí, Cyklista, kliparty, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, Muži

Doporučené použití klipartu: inkscape, památník, Pinterest, office, plakáty, Instagram, avatar, PowerPoint, dokumenty, profilovka, fotokniha, prezentace, referáty, Twitter, seminární práce, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Růžičky ke stažení, ilustrace Land Cruiser ke stáhnutí nebo vektor Žluté dýně zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.