Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cyklista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cyklista zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Cyklista. Vektorová ilustrace Cyklista je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cyklista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x783
500x489
160x157

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 240 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Cyklista s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Cyklista se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Chameleon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrkající smajlík ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zelené jablíčko ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, klipart, obrázek, zdarma, Muži, kliparty, grafika, Cyklista, ke stažení, Cyklista, ilustrační obrázek, download, vektor, svg

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, web, textové dokumenty, diář, památník, etikety, webové stránky, dokument, PowerPoint, word, openOffice, office, škola, profil, profilovka

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Irák ke stažení, vektorový obrázek Citroen SM ke stažení nebo vektorový obrázek Grejdr ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.