Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Cyklista (Muži) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cyklista k bezplatnému stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Cyklista. Vektorová ilustrace Cyklista je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Cyklista v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Cyklista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x783
500x489
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 240 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku:

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Cyklista s ostatními na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

Vektorový obrázek Cyklista se nachází v sekci Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžová mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lasagne zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Smrt ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, cliparts, svg, Muži, vektor, ke stažení, zdarma, Cyklista, kliparty, download, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, tiskoviny, seminární práce, letáky, fotografie, Instagram, magazín, eshop, Adobe Illustrator, wordpress, referáty, PowerPoint, blog, profil, Pinterest, kalendář, koláž

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Červené E ke stáhnutí, vektorový klipart Odšťavňovač ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zlaté prstýnky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.