Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cyklista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cyklista zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Cyklista. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cyklista nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cyklista? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cyklista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cyklista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1565
1280x1252
800x783
500x489
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 240 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cyklista je v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PF 2020 ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pirátské vejce zdarma Mohl by vás také zajímat vektor DRAFT ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cyklista, ilustrační obrázek, download, zdarma, ilustrace, grafika, free, kliparty, Cyklista, ke stažení, Muži, vektor, klipart, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, pozvánky, inkscape, office, články, blog, památník, Twitter, profilovka, plakáty, PowerPoint, referáty, avatar, Pinterest, word, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Humr ke stáhnutí, klipart Jarní květina zdarma nebo ilustrace Svatební dort ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.