Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Vánoční stromeček (Vánoce) zadarmo

Obrázek, klipart Vánoční stromeček zadarmo

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Vánoční stromeček. Vektorový obrázek Vánoční stromeček jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční stromeček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1073x1600
858x1280
800x1193
335x500
107x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 76 842 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: TheresaKnott

Zaujal vás náš klipart Vánoční stromeček? Potom se podělte s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Vánoční stromeček je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Taco ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Znamení panna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Hradní věž zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, svg, klipart, vektorový obrázek, download, Vánoční stromeček, vektor, kliparty, Vánoční stromeček, zdarma, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: etikety, Pinterest, katalog, inkscape, prezentace, prospekty, diář, deníček, tiskoviny, dokumenty, manuály, plakát, corelDraw, dokument, letáky, Instagram, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Weta zdarma, obrázek Vrtáky ke stažení nebo ilustrace Soudce ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.