Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční stromeček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vánoční stromeček. Vektorová ilustrace Vánoční stromeček je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční stromeček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční stromeček ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromeček ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1073x1600
858x1280
800x1193
335x500
107x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 842 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční stromeček se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vavřínový věnec ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vatikán zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelená kytka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Vánoční stromeček, Vánoční stromeček, klipart, ilustrační obrázek, svg, free, cliparts, ke stažení, download, vektor, kliparty, Vánoce, ilustrace, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, plakát, plakáty, články, kalendář, časopis, Twitter, památník, dokument, Pinterest, fotokniha, pozvánky, dokumenty, Adobe Illustrator , avatar, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Profesor chemie ke stáhnutí, obrázek Slíva zdarma nebo klipart Domovní alarm ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.