Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlatý prsten, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zlatý prsten. Obrázek Zlatý prsten je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Zlatý prsten v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatý prsten ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x802
1280x642
800x401
500x251
160x80

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlatý prsten je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Továrna zdarma Podívejte se i na ilustrace Ředkve ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Leopard ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zlatý prsten, download, free, klipart, kliparty, Láska, Zlatý prsten, ilustrace, vektor, cliparts, svg, grafika, zdarma, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, inkscape, avatar, PowerPoint, Instagram, fotokniha, word, Facebook, dokumenty, plakáty, textové dokumenty, plakát, profilovka, corelDraw, prezentace, dokument

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Mapa Floridy zdarma, vektor Roháč ke stažení nebo obrázek Jin a Jang ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.