Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlatý prsten, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zlatý prsten. Klipart Zlatý prsten je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý prsten ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x802
1280x642
800x401
500x251
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý prsten je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dům ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Plzeňské pivo zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Smoothie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ilustrace, vektor, Láska, vektorový obrázek, free, ilustrační obrázek, Zlatý prsten, ke stáhnutí, Zlatý prsten, cliparts, obrázek, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , inkscape, profilovka, corelDraw, dokumenty, památník, časopis, textové dokumenty, blog, plakáty, seminární práce, Facebook, profil, články, avatar, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Jehlové kleště ke stáhnutí, klipart Šedá složka zdarma nebo ilustrace Girl ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.