Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlatý prsten, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zlatý prsten. Obrázek Zlatý prsten je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Zlatý prsten v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý prsten ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x802
1280x642
800x401
500x251
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý prsten je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Holčička ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Narozeninové číslo 1 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Servírka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, download, kliparty, ke stáhnutí, Zlatý prsten, vektorový obrázek, svg, ke stažení, klipart, Zlatý prsten, ilustrace, ilustrační obrázek, Láska, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, škola, corelDraw, dokument, články, inkscape, word, webové stránky, kalendář, Twitter, profil, Adobe Illustrator , PowerPoint, web, fotokniha, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Lékařka ke stáhnutí, klipart RTF zdarma nebo ilustrace Tachometr ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.