Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlatý prsten (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlatý prsten. Vektorový obrázek Zlatý prsten je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlatý prsten? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý prsten ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x802
1280x642
800x401
500x251
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: TrueCryer

Líbí se vám klipart Zlatý prsten? Pak se podělte s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Zlatý prsten se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart VW Scirocco ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Továrna ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Mandarinka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, Láska, klipart, download, free, grafika, svg, ke stáhnutí, vektor, zdarma, cliparts, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, kalendář, blog, Twitter, prezentace, office, seminární práce, Facebook, plakát, památník, video, články, PowerPoint, dokumenty, fotokniha, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Hnědá složka ke stažení, vektorový obrázek Puzzle srdce ke stažení nebo vektorový obrázek Digitální číslo 1 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.