Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlatý prsten, Láska nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Zlatý prsten. Obrázek Zlatý prsten je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Zlatý prsten v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlatý prsten ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x802
1280x642
800x401
500x251
160x80

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 234 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TrueCryer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zlatý prsten se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šachista ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Havíř zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Vysílač ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, svg, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Zlatý prsten, vektorový obrázek, download, grafika, cliparts, klipart, obrázek, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, corelDraw, office, Twitter, seminární práce, škola, Pinterest, Instagram, časopis, Adobe Illustrator , pozvánky, profilovka, webové stránky, dokument, plakát, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Cherry rajčata ke stáhnutí, ilustrace Mimino zdarma nebo vektor 3D mapa Evropy ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.