Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlatý prsten (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý prsten stahujte zdarma

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zlatý prsten. Obrázek Zlatý prsten je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlatý prsten ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý prsten ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x802
1280x642
800x401
500x251
160x80

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 234 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: TrueCryer

Líbí se vám klipart Zlatý prsten? Pak se podělte s přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Vektorový klipart Zlatý prsten se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Numerická klávesnice ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Lori zelenokřídlý ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, Zlatý prsten, klipart, zdarma, svg, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, download, kliparty, grafika, ke stažení, Zlatý prsten

Doporučené použití klipartu: avatar, plakáty, dokument, plakát, vizitky, články, office, fotografie, vstupenky, Instagram, oznámení, fotokniha, logo, prezentace, Zoner Callisto, blog, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Srdce z kláves ke stažení, klipart Digitální znak 9 ke stažení nebo vektorový klipart Zelí ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.